Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi különbség van a ps4...

Mennyi különbség van a ps4 slim és a ps4 pro között?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem egy ps4 slimet, és eleinte olyan jól elvoltam vele, amíg nem hallottam, hogy a bf1(amivel nagyon sokat játszok) a pro-n sokkal simábban fut... egy kicsit bosszantana ha a különbség hatalmas lenne.Sokan azt is mondják, hogy több a betöltési idő.. de ha "bemelegedett" már a gép akkor sokkal hamrabb betölti. Most azon hezitálok, hogy megérte-e a slim.. de hát nincsen 4k tv-m akkor meg feleslegesnek gondolom..

2017. aug. 25. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Így van. Ha van 4K tvd és nincs PS-d, akkor por kell venni. Ha viszont megvan már, mint neked, nem éri meg váltani. Annyival nem gyorsabb.
2017. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*por = prot :)
2017. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Kb 4 másodpercbe telt rákeresni

https://www.youtube.com/watch?v=QoJjOxhcLY0

30-80 százalékkal gyorsabb és csak 15 ezerrel drágább, hülyeség volt a slim et venni.

2017. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát nem 15 ezerrel drágább :D és annyira nem izgat, hogy neked hány mp-be telt megtalálni, 17 évesen nehéz pénzt szerezni, ha nincsenek zsidó orvos/ügyvéd szüleid.. ez van, de neked biztos jobb a sorod akkor, sajnálom ha offensive.. de nagyon felbasznak az ilyenek :)
2017. aug. 25. 22:19
 5/13 A kérdező kommentje:
4K tv nélkül nem értem minek írnád hogy vegyem meg, ha az 1080p-s monitoron semmi nem fog rajta látszódni
2017. aug. 25. 22:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se zsidó, se orvos, se ügyvéd, de van mindkét PS4 modell itthon, plusz egy 4K HDR tévé is. Messze nem olyan nagy a grafikai és sebesség-különbség, mint ahogy vártuk. "30-80%-al gyorsabb", persze, Pistike, egyél kekszet, aztán aludjál! A Pro-n minden játék tartja a stabil 60FPS-t, de csak 1080p felbontás mellett. A Tomb Raider és a Horizon kegyetlenül néz ki 4K-ban, de ez a ritka kivételek egyike.

Ne aggódj, jól döntöttél, főleg mivel láthatólag a Sony is magasról tojik a Pro szériára. Nem tudni, mennyi Pro-t adtak el, de szerintem még az 5%-ot sem éri el az arányuk az összes PS4 között. Talán egyszer majd kapunk hivatalos jelentést is.

2017. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ps4 pro natív 4K. Persze 30fps mellett valószínűleg. Ha a jövőben is hasonló kaliberű játékok jönnek ki, mint pl a Horizon Zero Dawn akkor azt kell, hogy mondjam rosszul döntöttél, persze ez relatív, mint pc-knél hisz mondhatod azt, hogy a FullHD gaming a cél és akkor veszed a 1060 3/6GB-ot vagy esetleg 1050Ti-t, Rx560 4GB-ot stb... Ez esetben ugye veszed a Ps4 Slim-et. Persze amúgy feltétel a 4K tv is ehhez ahogy azt említették. Nálunk itthon van ps4 pro és 4K nem HDR-es tv és azon is elég szépek a játékok. Egyébként igen, valószínűleg simábban fut minden a pro-n mint a slim-en. Az, hogy mennyire nem tudom mivel Ps4 slim-et sosem volt alkalmam kipróbálni.
2017. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szeretnék először is elnézést kérni az obszcén kifejezésekért.. másodszor, én nekem az lenne a fontos, hogy 1080p-ben vigye "megközelítőleg" 60fpsben, 4k tv sajnos nincs és nem is lesz, és most ha eltudnám adni a slimemet 60ért akkor 40et kéne csak rátennem, és maradna a battlefrontra még elég pénz
2017. aug. 28. 19:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ha neked így megfelel, akkor csináld. Rosszul nem jársz a proval.
2017. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen értem, csak ilyenkor avgyok bajban hogy annyira döntésképtelen vagyok, hogy hihetetlen... hogy most elhatároztam, hogy pro-ra váltok, és akkor látok negatív kommentelőket, egyszerűen elveszi a kedvemet.. de ezt nem tudom mikor fogom megtanulni, hogy kevesebbet adjak mások véleményére..(persze nem leszarni azt)
2017. aug. 28. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!