Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi különbség van a ps4...

Mennyi különbség van a ps4 slim és a ps4 pro között?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem egy ps4 slimet, és eleinte olyan jól elvoltam vele, amíg nem hallottam, hogy a bf1(amivel nagyon sokat játszok) a pro-n sokkal simábban fut... egy kicsit bosszantana ha a különbség hatalmas lenne.Sokan azt is mondják, hogy több a betöltési idő.. de ha "bemelegedett" már a gép akkor sokkal hamrabb betölti. Most azon hezitálok, hogy megérte-e a slim.. de hát nincsen 4k tv-m akkor meg feleslegesnek gondolom..

2017. aug. 25. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De azt senki nem mondta, hogy a pro az szar. Csupán annyit, hogyha már van valakinek egy sima, akkor nem éri meg a pro. De ha neked megéri, attól még nem jársz rosszul. A Te pénzed, arra költöd amire szeretnéd.
2017. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Full hd tv is szebb egy picit a pron a game, de az igazi erejét 4 k képes készülékeken fejti ki.megéri az a 20-30 ezer ft.
2018. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hogyan döntöttél végül kérdező?
2023. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!