Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem új házat meg tápot...

A gépem új házat meg tápot kapott és most nem indul. Valakinek van valami ötlete mi lehet a gond vele?

Figyelt kérdés
Összekötöttem rendesen mindent ahova kell és csak annyit csinál hogy bekapcsolnak a ventilátorok és ugyan olyan sebességgel pörögnek amíg ki nem kapcsolom a gépet. Nem jelenít meg semmit a billentyűzet sem világít. (ÉS JÓ a billentyűzet meg a monitor is mert próbáltam más gépen) Az elemet is kicseréltem a biztonság kedvéért és semmi.

2017. aug. 26. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg bővebb infó a gépről?
2017. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A táp meg a ház új, úgy ahogy van az alaplpal minden mással együtt át lett téve bele, csak annyi hogy 2gb rammal kevesebb csak 2gb van most, a winchester levan formázva. Videó kártya van benne, anélkül nem lehet megjeleniteni semmit mert alaplapon nincs hdmi, vga, stb.
2017. aug. 26. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ellenőrízd a ramot hogy jól a helyén van e.
2017. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem, sőt több helyen is kipróbáltam és ugyancsak nem változott
2017. aug. 26. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!