Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet minecraft bukkit...

Hogy lehet minecraft bukkit szervert csinálni, de fajányosra ha nem hozza be a nemtomhogyhíjjákba majd elmagyarázom oldalt?!

Figyelt kérdés

Na, az a stájsz, hogy gondoltam csinálok egy bas*ó minecraft szervert, mert szeretnék játszani haverokkal néha stb és nem mindig működik a lan. Na most minden ment pöccre, de amikor beírtam microsoft edge-be az ip-met nem adta ki a tp linkes cuccli oldalt. nemhogy nem adta ki, semmilyen oldalt nem adott ki.Kérlek segítsetek!


Ha valaki erről írna kommentet az megspórolhatja az idejét:

Jól írtam be az ip-t, minden böngészőben próbáltam, 2 pc-n is próbáltam szóval az kizárt (szerintem) hogy a gépem nem ér fel 1 hányással, mert felér. sokra képes, hiszek benne.


Köszi heló



#programozás #szerver #Minecraft #nemhamachisszerver
2017. aug. 26. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:
ápdéjt:,,és nem mindig működik a lan." mondatrészt átjavítanám arra, hogy nem mindig működik a hamachis szerver.
2017. aug. 26. 21:53
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia helo


Igy vakon fas*om se tudja mi a ge*i lehet a baja , de szerintem nezd meg azt a kibas*ott router aljat , es olvasd le az ipt avagy probald meg a www.tplinklogin.net -et vagy a wwww.tplinkwifi.net-et ha meg ez sok bu*isag se jo , akkor hagyd a fa*zba es rendeljetek a haverokkal egy fos szervert es nem lesz vele bajod


Na peace

2017. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz majd megnezem
2017. aug. 27. 10:41
 4/5 anonim válasza:

Hello!


Én azt ajánlom, hogy nézz utána tűzfalon, nálunk is van valami azon belül, és a testvérem, aki jobban ért hozzá is próbálta már. Illetve nézd meg az Ip címed mert ha nem fix akkor az kb. naponta változik a világhálón. Ha a változás az baj akkor meg próbálj DDNS-t szerezni online. Ez végül is megnézi az IP-címed és egy fix Ip-címet / weblink szerűséget ad hozzá mint pl.: hivemc.us; MC.HYPIXEL.NET De ügyelj, mert van amit kézileg kell frissíteni, pl.: havonként frissíted vagy automatikusan évi ValamennyiFt-ért

2017. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. aug. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!