Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem el tanulni?

Hogy kezdjem el tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék különböző szöveges dizájnokat készíteni, pl: poszterek, borítók, illusztrációk. Kalligráfiát is szívesen tanulnék, de nem igazán tudom hogyan kellene nekiállnom. Találtam webdizájn- grafika online tanfolyamot, de ez sajnos jelenleg nem fér bele a keretbe. Mivel vidéken élek, így itthoni tanulás jöhet szóba, Bp-re nem tudok ez miatt feljárni. Tudnátok nekem tanácsot adni?

2017. aug. 29. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A youtube-n nézegess tutorialokat, próbáld megérteni, utánozni a látottakat és szép lassan majd rájössz magadtól is sok mindenre.
2017. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Youtube
2017. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de örülnék ha konkrét könyvet, pdf-et, oktatóanyagot, videócsatornát vagy bármit ajánlanátok. :) Tényleg milliónyi PS videó is van, de nem összeollózni akarom a tanulnivalót, hanem azért tudatosan, tematikusan haladni sorba.
2017. aug. 29. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress olyat. ha ennyi ambíciód sincs, hogy magadnak megtaláld a neked szimpatikus youtubereket felesleges mástól várnod a sikert.

En mikor elkezdtem blenderezni, nagyjából 20-30 youtuber 200 videóján ragtam at magam mire megtaláltam azt az 5-öt aki szerintem, nekem a legjobb.

2017. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor irány a könyvesbolt, tudsz venni a témában könyveket, amik végigvezetnek az alapokon.
2017. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ambícióból van hiány, hanem pont a felesleges 200 kört szeretném kihagyni, mert már eddig is sikerült találnom idétlen videókat, gondoltam aki már ezeken túl van, az tud tanácsot adni és ajánlani olyat, ami minőségi tudást ad tovább. De ezt nem csak a YouTube-ra értem.
2017. aug. 29. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!