Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen billentyű kombináció...

Milyen billentyű kombináció idézi elő a sorok szétugrását, a sorközök növekedését és hogyan állítható helyre?

Figyelt kérdés
Az történt ugyanis hogy véletlenül olyan billentyűket nyomtam meg a bal oldalon lent (nem tudtam megfigyelni melyikek voltak), aminek az lett az eredménye, hogy zárt szöveg (szerencsére csak egy fejezetben) sorközei megduplázódtak (többszöröződtek). Szeretném megtudni, mi idézte ezt elő és hogyan lehet visszaállítani, mert a visszavonás jele helyett véletlenül a mentést nyomtam meg. Nem jó, hogy ezek egymás mellett vannak közvetlenül, így könnyű bakizni.
2017. aug. 30. 21:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Ennek kapcsán azt is szeretném megtudni, hogyan állíthatom tetszés szerint a sorközöket? Word 2010-ben.
2017. aug. 30. 21:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne áruld el, milyen gép,milyen program. Kitaláljuk...
2017. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!