Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 4s illesztőprogram hiba?

Iphone 4s illesztőprogram hiba?

Figyelt kérdés
Az iphone 4s-em hiába csatlakoztatom az USB-vel a gépbe, nem ismeri fel, nem is tölti, és azt írja, hogy nincs illesztőprogram.Ezt valahogy meglehet oldani?Nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz, kéne a segítség.

2017. szept. 4. 17:30
1 2
 1/12 Takysoft ***** válasza:

Eredeti Apple kábellel próbálkozol? Ha igen, próbáld egy másik (eredeti) kábellel.


Ha PC-d van akkor a Win10-en minden frissítés fent van? Engedélyezve van a driverek letöltése is? (alapból igen, hacsak nem tiltod le)


Ha Ubuntu, akkor legfrissebb az is?


Ha Mac, akkor passz, azt nem ismerem...


Ha az előző kérdésekre "igen" volt a válasz, akkor a telefon portja dögölhetett be.... az már nem olyan kellemes....

2017. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A "nem is tölti" miatt szerintem megtört az USB kábele.

Akkor is kell töltenie, ha nincs telepítve, mert USB -ről kapnia kell töltést.

2017. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Takysoft ***** válasza:
2-es: ez tény, igazad van.
2017. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2-es De csak laptopon nem tölt, ha rendesen konnektorba dugom akkor tökéletes
2017. szept. 5. 19:14
 5/12 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam eredeti apple kábellel, így se jó

Win 7-em van

2017. szept. 5. 19:18
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy megemlítettem ismerősömnek ezt, akinek szintén ez a problémája, szintén ilyen telefonnal.Lehet, hogy alapvetően a mobil a hibás?
2017. szept. 6. 14:51
 7/12 anonim ***** válasza:

iPhone -nál semmi se kizárható.

Láttam már olyat is náluk, hogy hibás frissítés volt, és csak 15% -ig töltődött a teló.

Majd 1 hét múlva jött egy javító frissítés. :-D

2017. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
iTunes fent van a gépen?
2017. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 Hát ezek után nem hiszem, hogy lesz még egy iPhoneom xDD


#8 Fent van

2017. szept. 7. 20:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Még a 3-as széria idején elgondolkodtam az iPhone -on, nem igen volt "okos" alternatíva akkoriba.

Aztán unokahúgomnak lett 4 -ese, akkor rájöttem hogy nekem nem kell. :-D

Most iPhone 6 -ot vett majdnem 300 -ért, 1 évig dolgozott érte, és 1 hónapon belül már megrepedt a kijelző széle. (leeset az "ágyról")

Persze mivel esés így gariba nem javítják, pénze meg nincs már rá. :-D


De nekem ami unszimpatikus, azaz, hogy egyszerűen szinte lehetetlen az új eszközön fájlokat kezelni.

Pl. tömörített mappában kap valamit macera kicsomagolni mobilon és megnyitni. :-D

Nálam letöltések közt megnyitom a fájlkezelővel, és kimásolom tetszőleges helyre a belső memórián.

Ja'h meg ez a másik, 32GB volt a belső tárhelye, ma már csak 4GB szabad amit ő tud használni, a többit elvitték a rendszer frissítések. :-D

2017. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!