Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen informatikai tanfolyamo...

Milyen informatikai tanfolyamot ajánlanátok, ha nagyon rossz vagyok ilyen téren?

Figyelt kérdés
a word-öt még csak csak tudom használni, de pl. az excell-t már nem. igazából a legalapvetőbb dolgokat sem tudom. ECDL-re gondoltam elsőre. Jó ötlet?

2017. szept. 5. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarok roszindúlatú lenni a de az ECDL-t általános iskolások csinálják. Én pl; elöző évben csináltam meg 15 évesen. Nem nagy durranás, de valamicskét azért kell rá készülni. És az ECDL 4 vizsgából áll. Számítógépes alapismeretek (mappakészítés fájlok kezelesé ilyesmi) Online alapismeretek, World, és egy választható. Én Power Pointot csináltam mert a tanulmányaim szempontjából az a leghasznosabb, de lehet excell-t is és még ezer mást is. Szóval max te is mást választas. Sok sikert.
2017. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jól van, rendesen beoltottál, de én tényleg nem értek az informatikához, és valahol az alapoknál kell kezdenem. ez van.
2017. szept. 5. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
24, egyetemista. de tényleg béna vagyok.
2017. szept. 5. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ECDL

Az az alap felhasználói

2017. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Akkor mehet az EDCL.
2018. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!