Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem ismeri fel az USB-t a...

Nem ismeri fel az USB-t a gép, nincs illesztőprogram, az eszközkezelő nem található. Mi a teendő ilyenkor, mit kell telepíteni?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm a segítséget. 2 éve vettem kb a hordozható merevlemezemet, annak nincs baja elvileg. Egyszer lefuttattam a driver boostert, nem kellett volna. Azóta a hangot már visszacsináltam, de mi az, hogy nincs eszközkezelő? Mert az egyik weboldalon azt írják, hogy onnan meg lehetne csinálni elvileg, de azt írja, hogy az alkalmazás nem található. Meg mikor először bedugtam driver booster után az usb-t , akkor formázni akarta az eszközt, azt kiixelszeltem, de utána leérhetők voltak a fájljaim. Azóta kihúztam már többször is, meg visszadugtam , de nem tudja értelmezni a gép. Ha rámegyek, hogy F meghajtó, ott valami változott, és BD-rom meghajtót ír ki; akkor azt írja ki, hogy "Helyezzen be egy lemezt a következőbe: F" Tehát hogy az F meghajtóba helyezzek be lemezt. Na most ilyenkor mi van?


(Amúgy a hangot úgy tudtam megcsinálni, hogy rámentem, hogy visszaállítás, kiírta, hogy nincs mire visszaállítani, mert az törölve van, és akkor a vezérlőpultban a hangoknál ami alul ki volt írva, azt telepítettem újra a netről, és akkor visszajött a hang, ja meg még a hangerőkeverőnél visszaállítottam a hangszórót az alapértelmezettnek. (Amit újratelepítés előtt is próbálgattam már, de anélkül nem működött.))


Szóval milyen usb-háttértárat vagy illesztőprogramot kéne találni? Usb -háttértárat írt, megpróbálok olyat keresni, de légyszi adjon valaki valami megoldást; kérlek!



2017. szept. 10. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs milyen az op-od de mindegy, szval nem árt egy új rendszert tenni formatálással.

Utána magát a külsődet is formatáld ntfs-el, a lemezkezelőben, olyan nincs hogy nincs, még 10-ben is van!

Keresőbe beírod hogy kezelés, azon belül lemezkezelő ennyi, csak a googlét is kéne ugye használni vagy a súgóját.

A driverbooster nem mindenben jó, a legjobb ha lemezről teszed fel vagy a gyártó oldaláról szeded le, ha meg jó friss az op-ed egy két driver nem is kell.

2017. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez az oldal pl jó?

solvusoft.com/hu/update/illesztőprogramok/categories/windows-7/

2017. szept. 10. 15:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja okés,mindjárt megpróbálok Windows drivert keríteni, valami illesztőprogramot; amúgy szerintem is asszem, újra lesz rakatva valakivel:)
2017. szept. 10. 15:04
 4/8 A kérdező kommentje:

Meg amúgy nem tudom, hogy ha pl formáznám a toshiba-nevű hordozható merevlemezem, akkor a fájljaim megmaradnának-e rajta

Amúgy köszi a választ, ment a zöld, aki még tud valami segítőt írni, az írja kérem, köszi:)

2017. szept. 10. 15:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Hú,ezek nagyon el vannak rejtve, konkrét microsoft-os linket tud adni valaki, ahonnan, -konkrétan arról az oldalról -leszedhetek ilyen illesztőprogramot?
2017. szept. 10. 15:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy Windows 7-em van, és eddig feltételezem, hogy volt eszközkezelő, csak miután driver boostereztem, valszeg csak akkor tűnt el.
2017. szept. 10. 15:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Még,esetleg,valaki?:)
2017. szept. 10. 19:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Asszem,h újrarakatom majd a gépet a bátyámmal:)
2017. szept. 11. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!