Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Át lehet váltani a 32bites...

Át lehet váltani a 32bites oprendszert 64bitesre úgy, hogy nem cserélek ki a belsejében semmit, és nem is telepítem újra a rendszert?

Figyelt kérdés
A gép képes lenne a 64 bitet is futtatni, ezt megnéztem, viszont jelenleg nincs pénzem arra, hogy informatikushoz vigyem el a gépet, másképp nem lehetne újra telepíteni, mert az informatikustól aki összerakta a gépet nem adta meg a kódot

2017. szept. 10. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.


Miért kell neked 64 bites?


Milyen kódot nem adott meg?


Szinte bármelyik férfi fel tudna rakni neked egy Windowst.

2017. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szivem csucske. Egyem meg azt a kis szivedet.

Na nezzuk...


Ha kevesebb mint 4GB ramod van nincs ertelme 64 bitesnek.

A 32 bites op.rendszerek csak 4GB-ot tudnak kezelni

64 bitesek ha jol tudom akkor 128GB. Ha nem tevedek.


Lehetseges, hogy TE a bios jelszora gondoltal. Ennelkul nem igazan tudsz windows-ot rakni :).

2017. szept. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több információra van szükségem!
2017. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

Át tudsz úgy öltözni, hogy nem veszel föl másik ruhát? Akkor ez is sikerülni fog.

Tényleg csak ennyicske a cél, azért kell 64 bit, hogy ne 32 legyen? Ha az ipse ezt telepítette rá, akkor nyilván elég neki. Hagyd úgy, ahogy van.

2017. szept. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!