Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számít, hogy milyen adaptert...

Számít, hogy milyen adaptert használok a microsd kártyámhoz?

Figyelt kérdés

Vettem egy microsds kártyát amihet kaptam adaptert is. Tettem rá pár dalt, beletettem az adapterbe majd az autórádióba. Felismeri, szól egy darabig, de aztán gondol egyet és magátol kikapcsol. Ilyenkor kiveszem az adaptert, majd vissza és utána megint működik egy darabig.

Szerintem az autórádió hibás, de kiváncsi vagyok mások véleményére.



2017. szept. 11. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Az adapter elvileg csak fizikai adapter, elektronikát nem tartalmaz. Attól ilyet nem kéne csinálnia.

Kivéve, ha ahmis a kártya.

PC-n vissza tudod játszani az egészet?

2017. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2017. szept. 11. 20:36
 3/3 Hominida ***** válasza:
Ha a kártya óccó volt, és emiatt a minősége bizonytalan, akkor lehet egyszerűen a kártya hibás. Az adapter csak pár vezeték és érintkező, az legfeljebb szutykos és kontakthibás lehet. Ha a rádiót sejted hibásnak, akkor kipróbáltad már ugyanezt vlami más eszközön, például PC-n is?
2017. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!