Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wishről szeretnék rendelni,...

Dr.Úr kérdése:

Wishről szeretnék rendelni, be tudom állítani h ne házhoz hozzák, hanem postan maradjon a csomag es ugy vegyem fel?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyenre lehetőség, de ha elmulasztod az átvételt akkor úgyis a postára kerül.
2017. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azok a csomagok amik "beférnek a postaládába" azokat kiviszik és odarakják mert sima levélként adják fel. A nagyobb méretű csomagokat többnyire a postán hagyják és neked a postásod értesítőt hagy a postaládádban automatikusan azt viszi ki, nem a csomagodat.

Nagyon ritka esetben fordul elő hogy kiviszik a csomagot és aláírással átveszed, ez nem igazán jellemző a wish-től de én jártam már így hogy egy nagyobb csomagomat így hozták ki kb 1500 forintos vásárlásom. Anyámnak is hoztak már így csomagot ugyanígy, de sok csomagot postán lerakják automatikusan és az értesítőt viszik csak ki neked amivel bemehetsz érte. Ez sajnos ilyen.

2017. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!