Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Netről rendelés esetén mit...

Netről rendelés esetén mit jelent a postai utánvét? Házhoz hozzák a csomagot és itt fizetem ki a postásnak, vagy be kell mennem érte a postára?

Figyelt kérdés
Ideadja nekem a postás és neki kifizetem? Vagy ad nekem egy értesítőt,hogy menjek be a postára és ott fizessem be a csekket és majd ott is kapom meg a csomagomat?

2017. máj. 28. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Házhoz viszik, és a postásnak fizetsz.
2017. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem vagy otthon akkor meg kièrtesìtő papìrral a postára ès átvètelnèl fizetsz.
2017. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha otthon vagy és át tudod venni, a postásnak fizeted a vételárat, +postaköltséget.

Ha nem vagy otthon, akkor hagy értesítőt és be kell érte menned.


Hozzátenném, hogy az utánvét a legdrágább postázási forma, mert a posta felszámolja még - mondjuk jogosan - az eladó felé való utalás költségét is.

2017. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. máj. 28. 17:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,drága, 1250 forint ,de ha GLS futár hozza,az sem sokkal kevesebb és itt sajnos nem volt ilyen opció. De amit rendeltem,azt csak itt találtam neten. Ígyis sokat kutakodtam utána. :)
2017. máj. 28. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Most nem azért de a postai utánvét nem azt jelenti hogy alapból a kiválasztott postára viszik a csomagot és ott kell átvenni (plusz ugye kifizetni ha utánvétes fizetés)?


Házhoz meg csak akkor hozzák ha házhoz szállítás lett kiválasztva?


Illetve az utánvét az még a fizetési mód lehet

2017. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Házhoz szállítást választottam. Meg kellett adni a címemet. Akkor biztosan úgy lesz,ahogy írták,hogy a postás kihozza házhoz.
2017. máj. 30. 07:30
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha azt választottad akkor igen ki viszik a címedre és a "postás"nak fizetsz

De egyébként a címedet nem csak ezért kellett megadni hanem a számla kiállításához is szükségük van rá, szóval ha más szállítási módot kérnél akkor is meg kéne adnod

2017. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!