Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Media player classic-ba nem...

Media player classic-ba nem tudok betölteni feliratot. Ezt írja ki, hogy váltsak video renderer típust és nyissam meg újra a filet. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ez mit jelent?

Nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, de ezt csináltam:

Letöltöttem egy filmet, meg feliratot hozzá, és most egy mappában van egy avi, meg egy srt file. Mindkettőt átneveztem ugyanarra a névre, mert valahol azt olvastam, hogy csak úgy fog működni. (lehet, hogy ez a baj?)


Ha csak simán rá próbálom húzni, akkor is azt irja ki, hogy nem lehet a filer renderer-elni :)


Ja és letöltöttem egy K-lite kodec nevű dolgot is (telepítettem is) Nem tudom ez mi célt szolgál, de ezt is olvastam valahol, hogy kell.

Előre is köszi a válaszokat.


2010. máj. 27. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A nézet menü - beállítások - lejátszás - kimenet-nél próbáld meg VMR9-re állítani
2010. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi, köszi :))))) Működik.
2010. máj. 27. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!