Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen informatikus legyek én?

Milyen informatikus legyek én?

Figyelt kérdés

10.es fiú vagyok, anyum pedig arra gondolt, hogy mivel már nagyon kis korom óta folyton a gépen lógok (akkor persze még kizárólag játszottam csak rajta), legyek informatikus. Egész jó ötletnek találtam mert hatalmas kereslet van, remek fizetéssel, és az azelőtti kitervelt munkám (sportkommentátor), rá kellett jönnöm hogy hihetetlenül kevés esély lenne rá.

Viszont nem pontosan tudom, milyen fajta informatikusok léteznek. ilyet-olyat hallottam már, de pontosan érdekelne melyik mit csinál, és milyen tantárgy jön hozzá jól, illetve nagyon fontos!


Szükséges tantárgyakból:

- angol nyelvből jó vagyok (középszintet már 2-3 éve elértem, felsőfokú nyelvvizsgát nem tudom le tudnám- e tenni mivel nem próbáltam még..:D),

- informatika(nem infós suliba járok szóval sajnos ez nem olyan komoly szint egyelőre... de amiket mi tanulunk, azokból perfect, kitűnő

- németből egyelőre alapfok körül lehetek, de ebből muszáj lesz megtanulnom nagyon jól mert Ausztriába tervezek menni

- matekhoz alapból jó agyam van, de a mostani tanárom sajnos enyhén szólva is egy b**ös gyökér, aki olyan szinten rosszul tanít hogy az hihetetlen.. szóval múlt évben 4-es lettem belőle, azelőtt majdnem mindig 5-ös

- és hát fizika.. ugyanaz a tanár mint matekból+a fizika alapból sem érdekel = lehetőleg ne kelljen ez a szakmámhoz..:D általánosban, viszonylag értelmes tanárral mindig is 5ös voltam belőle, de ezzel...😅


Talán minden lényeges információt leírtam, előre köszi a válaszokat és a segítségeteket!!



2017. szept. 20. 00:01
1 2
 11/11 Ten Cash kapitánya válasza:
All work and no play makes Jack a dull boy.
2017. szept. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!