Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kép átrakás telefonról gépre?

Ukmukfuk69 kérdése:

Kép átrakás telefonról gépre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Windows 10 van a gépemen és mikor a telefonom rácsatlakoztatom (Samsung Galaxy A5 2016) nem tudom a képeket átrakni gépre. Kiadja hogy feltelepítette a szükséges programokat, de sem a Total Commanderben, sem pedig a Fájlkezelőben nem adja ki enélkül pedig nem tudom átrakni amit kell. Aki tudná mi a megoldás mit kellene átállítani segítségét nagyon megköszönném!



2017. szept. 20. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana a telefonon kiválasztani, hogy usb fájlok átviteléhez, mert usb a töltéshez a default.
2017. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem irtad milyen oprendszer van a telefonodon, de próbálj meg valamiylen appot:


- Androidra : Wifi Transfer : [link] (FTP szervert készit arra az időre mig fut a telefonodból és a PC-ről egy FTP kliensel lehet a telefonra csatlakozni - pl. Totalcommander)


- WindowsPhone : Easy Tranfer : [link] (Itt böngészőn keresztül lehet a telóra csatlakozni és fájl letöltéseket/feltöltéseket végezni).


Sok sikert.

üdv.

2017. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Kiválasztottam a telefonon amit kell :)

2017. szept. 30. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!