Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Postal harmadik részében mit...

Postal harmadik részében mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

megpróbálom leirni hol tartok mer tényleg nem tudok kijutni.. és videóban se látom sehol.

Mikor már felrobbantottam a zombikat a kézi gránáttal és felgyujtottam őket a benzinel utánna van egy olyan bejátszás hogy variál hogy megnyomja e a piros gombot vagy nem. Gondolom megnyomta. Van utánna egy olyan rész ahol egy gép szobába vagyok vagyis annak tűnik és a lépcsőkön minden holmi van székek asztal stb nem lehet kimenni és az ajtók se nyilnak hiába rugdosom semmit nem lehet. Aki már járt itt és sikeresen végig vitte irjon már ide nekem léci.


2017. szept. 24. 16:08
 1/1 anonim válasza:
Azóta végigvitted?
2021. máj. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!