Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy sz. Gépem amit fő gép...

Tibike99 kérdése:

Van egy sz. Gépem amit fő gép ként használok jelenleg win 10 64bit van ezt szeretném cserélni BlackPanther os 16.2 Se sillent killere de akadt egy problémám valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Nos van egy fő gépem amire egyéb okok miatt szeretnék csak is maga linuxot kinőttem a játékok világából és csak néha napján kerül elő a lol vagy wot és nem izgat már a windows csak néha teli van vele a tököm nos telepítés első fázisánál jön az AMD bug amitől nem is tudok sehova menni tiszta csíkos vagy mákos a kép vagy ugrál és nem megy sehova ..... gép Asus H110M-Plus I3 6100 2x3,7GHZ + 2x8Gb ddr4 2133mhz Ram és ez egy AMD r9 380x xfx változatú videó karival támogatva és még ezek Kingsoten hyperxfury 120gb ssd + 1tb 7200rpm blue winchester......... mit csináljak ? már próbáltam másik monitoron más fajta kijelző csatlakozás de ugyan az.

2017. szept. 25. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
az nem búg . Ha nem gpu hibás videó kártya !
2017. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tom Benko ***** válasza:
Másik disztróval is ezt teszi?
2017. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

próbálj meg egy Linux mint 18.2 matet.

ha annál is ezt csinálja,akkor valami gond van a kártyáddal.

( nekem is r9 380 van,és mint alatt még játszani is tudok )

2017. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A blackPanther OS-nek van felhasználói csoportja, van magyar tudásbázisa, van helpdeskje, van kézikönyve magyarul, de te egy teljesen inkompetens weboldalon teszed fel az abszolút szakmai hozzáértést és jártasságot igénylő kérdéseidet?


Teljesen abszurd. Szerintem te ne akarj cserélni mást csak agyat.

2018. febr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!