Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Logitech Momo kormánynál...

Logitech Momo kormánynál miért nem működik a vibráció?

Figyelt kérdés

2005 ben kb vettük a kormányt akkor teljesen jól működött de azóta jegelve lett


most elokaptam de ugye azóta win 10 van már nem XP


a logitech honlapjáról letoltottem a kormány driveret teljesen jól érzékel mindent DE a beállításoknál meg a profilernél be van állítva h engedélyezve van a force feedback (meg a játékon belül is(euro truck simulator) ennek ellenére semmi vibráció és ha elforgatom nem fordul vissza középre



2017. szept. 26. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

A kormány keméynsége normális? Nem azt érzed hogy túl könnyen fordul a kormány (ha erősebben meglendíted még vissza is pattan a széléről)? Mert ez egy létező probléma és több megoldás is van rá.

Az egyik hogy a driver programban van egy olyan beállítás valahol, ami azt mondja, hogy a kormány automatikus középre igazítása. Na azt be kell kapcsolni, és ugyanúgy ha a játékban is van ilyen opció, akkor ott is.

Ha ez egy gép újraindítás után nem oldja meg, akkor szimplán bénázik a cucc, nekem szokott ilyet. Ilyenkor átdugom másik usb portba, újraindítom a gépet, meg ehhez hasonló dolgokkal szórakozok kicsit, és egyszer csak megjavul. Sajnos ez egy régoi széria, már előjönnek a bajok néha.

Nekem már olyan gondom is volt vele, hogy folyton azt érzékelte, mintha folyamatosan nyomnám a gázt vagy a féket. Ezt a pedál teljes szétszerelése és bekontaktspray-ezése oldotta csak meg. Az meg sajnos alap nálam hogy a kormánynál a "középen" az nem feltétlen van középen. De ha van türelmed, a legtöbb gondot el lehet hárítani, legalábbis nekem eddig sikerült.

2017. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!