Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a fényképező...

Hogyan tudom a fényképező által készített képek méretét annyira csökkenteni, hogy kisebb helyet foglaljon?

Figyelt kérdés
Jelenleg 2,5-3Mb egy kép, emiatt nem tudom sehol feltölteni őket. Már így is csak 5 Megapixelre állítottam, de így is nagy. Nem igazán értek hozzá, esetleg létezik valamilyen megoldás? Így keretbe sem tudom tenni.
2010. máj. 28. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom a PhotoFiltre nevű programot, betöltöd a képet, és találsz egy képméret ikont felül (azt hiszem egy álló kép), de a kép (Image) menüben is megtalálod, és ott arányosan lekicsinyíted a méretét (elég csak a magasságát átírni, a szélesség arányosan megy)

Ha sok képet akarsz egyszerre átméretezni, akkor pedig ezt ajánlom:

[link]

2010. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mivel a képek gondolom jpg tömörítésűek, a PhotoFiltre felajánlja lementés előtt, hogy változtass azon, hogy mennyire tömörítse azt, egy kicsit itt is lejjebb húzhatod a csúszkát akkor is kevesebb helyet foglal, és annyira nem látszik a képen (és ajánlom, hogy ne írd felül az eredeti képet, esetleges későbbi újraszerkesztés miatt)
2010. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Jó képnézegető és átméretezésre is jó.

2010. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Photo Scape-val pedig így.

[link]

2010. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omadjoe ***** válasza:

én ezel szoktam marha egyszerü progi és ingyenes.


PIXresizer 2.0.4


letöltés:

[link]

2010. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!