Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen fényképező van, amivel...

Milyen fényképező van, amivel kamerázni is kiválóan lehet? (jó minőségű videók felvételére milyen eszközt ajánlotok? Nem részesítem előnybe a kis handycam kamerákat, azok közül pedig a jobb fajták igen borsos áron vannak. )

Figyelt kérdés
köszönöm!
2011. szept. 29. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy belépő szintű tükörreflexes géppel igen jó HD / FullHD videókat lehet csinálni. A kis kamerákkal ellentétben itt cserélheted az objektívet, minőséget javítva ezzel. A szenzor is nagyobb, stb...

Persze ennek ára is egy jobb minőségű kézi kamera árával vetekszik, de ha a kettő közül kéne választanom, akkor tükrös gép.

2011. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Pl.: http://www.youtube.com/watch?v=WHNW5XKkj3s


Ez egy Canon 550D videófelvétele.

Ez a gép alap objektívvel (ami sztem videózásra kiváló) 170.000 Ft, tehát annyi, mint egy jobb kamera. Viszont képeket is tudsz vele csinálni...

2011. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!