Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hamis NCORE meghivo. Lehet...

Hamis NCORE meghivo. Lehet belole nagyobb baj?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lattam facebookon egy posztot, hogy 450 szabad hely van es csak 29ft a regisztracio. EN HULYE meg kuldtem smst de nyilvsn teljesen fake mert csak valami forumra regisztralt be....de elsore hihetonek tunt mert csomoan irtak ala h bevalt meg nem fakr oldal stb

Oke, a penzt tuti levette, nem tudok mit tenni. De ezen kivl lehet belole baj hogy a szam ed a mail meg lett adva? :/



2017. szept. 30. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A számod nem lényeges mert az az emelt díjas szolgáltatónak ment, nem tudnak mit kezdeni vele, meg sem kapják valószínűleg. Az e-mail címed viszont értékes, el lehet adni spammereknek és majd kapod a sok kéretlen levelet.
2017. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
En is igy jartam,nem tudom lesz e gond belole,nekem ez a minusz keteuer is nagy gond...Ha lehetne feljelentenem oket csalasert...
2017. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne feljelenteni? Hiszen átvertek. Ha senki nem tesz semmit mert a "rendőrséget úgysem érdekli" akkor nem is fognak eltűnni a csalók, hiszen szabadon csinálhatják amit akarnak.
2017. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Basszus, ketezret vett le?

Ami a meg nagyobb szivas, h nem is sajat telefonrol kuldtem, csaladtagerol, akk elofizeteses...istenem, ki fognak nyirni:(

2017. szept. 30. 20:07
 5/16 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet így megmondani. A jövő zenéje. Sok ilyen csaló, az emelt díjas SMS -ekből kaszál. De mivel ez alap díjas SMS volt félő, hogy ki lesz adva harmadik félnek a telefonszámod.

A dicsérő kommenteket meg hiába nézed ilyenkor. A fele kamu FB profil a másik fele meg csak simán troll.


Ezért kellett volna előtte gondolkodni és utána járni a dolgoknak. :/ Annyi de annyi helyen le van írva, el van mondva, hogy a valódi nCore -on sosincs nyílt regisztráció, meg SMS küldözgetés. Csak és kizárolóak egy másik tag hívhat meg, és kizárólag email -ben! Ennyi!

2017. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 P.O.C. ***** válasza:
67%

Ja és feljelentés?! Ti meg miről beszéltek?? :D

Olyan olyan helyre akartatok bejutni, ahol illegális tartalmakat osztanak meg. Hiányzik nektek a bírság, meg hogy a sünök lefoglalják a gépeiteket?

Fogjátok fel ezt a 2000 -ret tanuló pénznek, talán legközelebb nem lesztek ilyen hülyék. :D

2017. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, meg mellesleg .cc a helyes cím, nem .com, .hu stb... A telefonszámodról meg annyit, hogy szerintem azzal az SMS elküldésével beléptél egy szolgáltatásba ami bizonyos időközönként lekampózza a szolgáltatás díját. Az email címed meg mint említették, egy kész spamtanya lehet. Mivel adtál meg jelszót és email címet is, ezért az is megeshet, hogy aki ezt csinálja megpróbálja az email címedet kapásból azzal a jelszóval amit ott adtál meg azon az alapon, hogy sokan 1 jelszót használnak mindenhova. Megeshet bármi a megadott adataiddal igazából, de ami biztos az az ami a telefonszámoddal történt.
2017. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy életre megjegyzed: a 90-es számok mindig emelt díjasak, akárki akármit állít róla. Ha ezt tudod, már nem verhetnek át. 1600+áfa díjjal mennek.
2017. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez tuti hogy utana meg le fog venni ujbol?:( valahogy nem lehet letiltani?
2017. szept. 30. 20:22
 10/16 A kérdező kommentje:
A tmobile oldala azt irja le lehet tiltani az emeltdijas szolgaltatasokat. Az letiltana ezt is?
2017. szept. 30. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!