Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatikai ismeretek?

Informatikai ismeretek?

Figyelt kérdés
Számos munkahelyre beadtam már a jelentkezési lapom és szinte mindenhol volt egy olyan kérdés ahol az informatikai ismeretekről kellett írni. Legtöbb helyen csak felhasználói szintet írtam, azonban van egy emelt informatikai érettségim. Értek az office minden programjához és az érettségi szintű objektum orientált programozás sem jelent gondot (Max pontos lett érettségin). Szerdán jelentkezek egy másik munkahelyre, ilyen informatikai tudással mit írjak erre a kérdésre? Nem ilyen jellegű állásra jelentkezem, de szerintem lehetséges hogyha megtudják hogy milyen tudással rendelkezem esetleg számítógépes munkára fognak és ez is lenne a célom.

2017. okt. 2. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Írd bele, külön szekcióban, ugyanúgy, ahogy a végzettségeket felsoroltad, hogy Informatikai ismeretek...


alá pedig sorold fel, hogy "Kliens rendszerek" Microsoft Windows 7,8,10 középhaladó szint.


...aztán "Iroda szoftverek"

Office 2013 mélyreható ismeretek.


...aztán "Programozási Ismeretek"

és alá sorold fel azokat a programnyelveket, amiből jó vagy.

2017. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...és természetesen legyen egy angol nyelvű önéletrajzod is. Az önéletrajzot töltsd fel felhőbe (Google Drive, MS OneDrive), osztd meg, és csak a linkét rakd bele az állásra jelentkező emailbe (manapság ez a trendi).
2017. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"felhasználói szintet írtam"


NO! Big Mistake! Igen is írd bele, hogy ebben meg abban profi vagy! Csak a saját cégünkből indulok ki, a titkárságból és a főnökből. Mindenki azt írja, hogy felhasználói szint és értenek a gépekhez, de ez alatt mindenki (aki nem ért), azt érti, hogy tud egy excelt félig-meddig kezelni, amíg nem bonyolult a funkció.

Írd le szépen részletesen, hogy mikhez értesz és ne sajnáld magad fényezni. Minél több, annál jobb, ha egy sima munkára jelentkezel.

Ha infó munkára jelentkezel, akkor persze kiröhögik ha a WORD-ről írsz, oda már a programozás részt kell.


Ne felejtsd! Ami számodra felhasználó szint, az a 40-50 éves feletteseknek már kész csoda. Én is felhasználó szintnek mondanám magam, mégis Számítógép zseninek tartanak a cégnél, aki minden problémát megold. A titkárnőkhöz képest az is vagyok!

Írd csak szépen bele mindent amit tudsz!

2017. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Legközelebb már részletesen leírom mindent.
2017. okt. 2. 22:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Leírok*
2017. okt. 2. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!