Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki megtudná szerezni? 3D...

Valaki megtudná szerezni? 3D nyomtatáshoz kellene csakis magamnak egyszeri alkalomra, mert nagyon szeretném.

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki 3D modellek nyomtatásával foglalkozik. Magának több mindent kinyomtatott. S egyik nap feljött a téma: Blade & Soul nevű mmorpg-ből megoldható lenne-e a karim?

Nem tud hozzáférni a karakter "fájlokhoz" (nem tudom pontosan, én nem értek hozzá).

Valaki meg tudná szerezni?

(nekem nem más karaktereinek meg egyéb bns karakterek/NPC-k kellenének, hanem a SAJÁT karakterem!)

Ha valaki tud hozzáférést az írjon privibe. De ha egyéb infó/megjegyzés az pedig ide kommentnek.

Kiemelem: CSAKIS SAJÁT CÉLRA SZERETNÉM. Tudom, hogy ezt se szabadna.

Miért akarom? Szeretem a karimat s szeretném a kinyomtatott formáját feldolgozni BJD ként. (google-ba beírva a képeknél sok bjd t dob ki akit érdekel).


Női karakterről lenne szó. (yun/kun)


Köszi előre is a válaszokat/kommenteket.

24/N



2017. okt. 3. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. okt. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Téged még egyszer se dugtak meg, igaz?
2017. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez mióta programozásról szóló kérdés?
2017. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!