Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eddig jól működött a Sims 3,...

Eddig jól működött a Sims 3, következő alkalomra már nem indult el, csak fekete képernyőt ad be és ki sem tudok lépni a fekete képernyőből. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Install Helper Monkeyval nem tudtam egy egyedi tartalmat a játékba rakni, így átraktam a The Sims 3 mappába, mert úgy általában belerakja a játékba. Azóta nem tudok egyedi tartalmat letölteni a Sims3Launcherrel sem. Odarakja a letöltésekhez, rámegyek,hogy telepítés, de csak fekete képernyőt ad be, utána meg kiírja, hogy a működése leállt. Ha elindítom a Sims3-at, akkor is csak fekete képernyőt tölt be, az egér forog, mintha töltene, de hiába hagyom úgy akár fél órára is, nem tölt be. Kilépni sem tudok a fekete képernyőből, billentyűkombinációval sem, csak akkor, ha kikapcsolom a gépet, majd újra be. Mitől lehet ez a fekete képernyő? Eddig teljelen jól működött! ( A játék eredeti, boltban vásárolt!)

2016. nov. 6. 11:12
 1/4 anonim válasza:
nekem is volt ilyen ,sajna a gepem nem birta el a jatekot kiegesztokkel egyuttlehet neked is ez a gond
2016. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rég lett új gépem, vagyis laptop. Eddig egy ennél rosszabb/kevesebb memóriával ill. rammal rendelkező laptopom volt, azon simán elment a kiegészítőkkel, szóval nem az lehet a gond..
2016. nov. 10. 18:19
 3/4 anonim válasza:

Először is, az Install Helper Monkey-t töröld, és semmiféle képen ne használd többé, ugyanis az újabb verziókban már többet árt, mint amennyit segít!

Próbáld meg eltávolítani az összes egyedi tartalmadat (azt is töröld, amit a The Sims 3 mappába helyeztél), frissíteni egyet a játékon, hátha a verzióval van gond...

Ha így sem működik akkor szerintem rakd újra az egész játékot. Nálam is volt már hasonló eset, ugyanez történt, folytonos fekete képernyő, igaz nekem egy hibás egyedi tartalom miatt szállt el régebben a játék. Teljesen az alapjátéktól kezdve újra raktam (nekem is eredeti) utána helyre jöttek ezek a dolgok.


Ha így sem jönne össze, akkor jelezz, és próbálok még segíteni ha tudok. :)

2016. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Ezt még nem próbáltam ki..


DE...

Újraraktam az egészet, viszont az egyedi tartalmakat nem töröltem, mert nagyon sok van és rengeteg idő lenne újra beszerezni és telepíteni őket. Azóta viszont nem menti el a játékot, ha építkezni szeretnék vagy berendezni a házat, de ha csak játszom és nem építek, akkor simán elmenti.


Gondolom akkor az egyedi tartalmakkal van a gond...Ha erre tud valaki megoldást(Egyedi tartalmak és a játék törlése nélkül), azt megköszönném.


Ha erre nem lesz megoldás, akkor ,,sajnos" kipróbálom a te javaslatod.:)

2016. dec. 6. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!