Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xiaomi Redmi 3S telefonra van...

Xiaomi Redmi 3S telefonra van vízálló tok?

Figyelt kérdés
Aliexpressen már talaltam egyet, de semmi értékelés nem volt, ezért inkább megse veszem azt. Csak olyanokat írjatpk amihez. Van értékelés!

2017. okt. 4. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden tok vízálló, de egyik toktól sem lesz a telefonod

vízálló :)


Olyan van, ami úgy néz ki, mint egy zacskó, és a nyakadba

akaszthatod, az védi a telefont a víz ellen.


Viszont amit csak ráhúzol, az is ki van vágva legalább a

fülhallgatónál, hangszórónál és mikrofonnál, különben

nem tudnál beszélgetni rajta, tömör anyagon nem megy

át a hang, illetve csak nagymértékű csillapítással.

2017. okt. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Love mei tokot keress hozzá

A kameránál mérsékelten vízálló. Viszont olyan nincs amelyik tökéletesen funkcionál és vízálló is.

2017. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ez a Love Mei toknak vanvalami hivatalos oldala? Rákerestem és sok különböző oldalt adott be, de semelyikse néz ki annak az "ártatlan" oldalnak.
2017. okt. 5. 14:37
 4/5 A kérdező kommentje:

#1-es válaszoló:

Olyasmit találtam aliexpressen.

Írtad hogy a hang nem terjed benne, de minek kéne hogy terjedjen? Víz alatt úgysem fogod hallani a hangot. A fülhallgató azt még oké hogy van lyuk neki, de akkor már el is veszti a vízállóságát.

2017. okt. 5. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy sima "zacskó" tokot. Az tökéletes lesz neked. Pont arra van amire neked kell.
2017. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!