Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Decemberben lejár az előfizeté...

Niceszisz kérdése:

Decemberben lejár az előfizetésem. Új telefont vennék. SONY vagy SAMSUNG? MELYIKET AJÁNLANÁTOK és miért?

Figyelt kérdés
A legújabbat vennem. A samsung hajlított kijelzős mobilokat ne mondjátok. Olyat biztos hogy nem veszek mert nem tudok üvegfoliat rátetetni. Köszönöm

2017. okt. 6. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Van rá hajlitót egész előlapot fedő üveget.
2017. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Huawei. Pedig van tapasztalatom, Samsung S7 és iPhone 6S után váltottam.
2017. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Iphone semmi esetre sem vennék. Huawei nem gondolkoztam. Baratnomnek volt. Ő samsungra váltott inkább.
2017. okt. 6. 11:02
 4/9 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a sonykkal? Leginkább azt szeretném. Típushibák? Olyan jól néznek ki ezek az újabbak.
2017. okt. 6. 11:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt sony-m, de váltottam samsungra. Minden felhasználónak más igényei vannak, nekem speciel az nem tetszett a Sonyban hogy irtózatosan melegedett.
2017. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem egyszer volt sonym annak a hangszórójával lehetett valami gond mert nem hallottam hogy mit beszelnek ha hívtam bárkit is telefonon csak fülesbe.

A samsung galaxym meg gyakran lefagyott aztán helyre jött magától.

2017. okt. 6. 12:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazi tudatos vasarlo vagy latom...

Ha mar mindegyikbol a legujabbat akarod akkor nem mindegy melyik marka modt oszinten? Ajanlom hogy kutassal, olvass el minden cikket amit talalsz. Nekem egy sonym van egyebkent. Nem tudom ki talalta ki ezt a melegedos dolgot, de hogy teljesen aberalt a telefonokhoz az tuti

2017. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sony xperia xz premium :D
2017. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sony Xperia XA1 és Xperia XZ Prremium van a közvetlen ismerettségi körömben. Egyikre sem igaz, hogy melegedik. De jó telefon még az iPhone 7 Plus is. Samsung Galaxy S7, S8 se rossz. Huawei az max elmegy kategória, főleg ami nem Mate. Azért a középkategóriás P-t ne hasonlítsuk már a felsőkategóriás Galaxy S-hez.
2017. okt. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!