Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék tanácsokat kérni...

Szeretnék tanácsokat kérni Youtube videók terén :D Hogyan kéne haladnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igen tudom, gáz, de a segítségeteket kérem internet Urai!


Először egy keveset magamról :

20 éves, magyar állampolgár vagyok. Szeretek Videojátékokkal játszani, és videókat vágni, így kombináltam a kettőt és lett belőle egy youtube csatorna.

Január és Február hónapban volt "aktív" ez a csatorna, mivel technikai problémák merültek fel és lehetetlenné vált a kettő együtteshasználata. Fokoznám azzal, hogy külön-külön sem ment :| (RAM kezelési hiba volt, amit 1 szerviz és egy adag életet szidó mondattal oldottam meg :D).

Most szeretném folytatni ezt a dolgot, amit youtube videózásnak hívnak az emberek.


Ha adnátok pár építő vagy akár romboló kritikát annak nagyon örülnék :)


És ez itt a csatorna linkje:

https://www.youtube.com/channel/UC6IJXLKhUnyZ_6rnFwzv_3A



2017. okt. 9. 23:24
 1/3 Argloss ***** válasza:
100%
Mivel nem játszol kiemelkedően így célszerű lenne, hogy legalább vicces legyen az a videó, mert így nem sok értelme van megnézni.
2017. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek amúgy mik lennének? Gameplaynek rövid, montázsnak meg értelmetlen.
2017. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen tanácsot szeretnél mégis?

Nyilván ezt hobbinak csinálod, mert profi videózásnak komolytalan.

Innentől kezdve meg úgy csinálod, ahogy neked kényelmes, kellemes, szórakoztató, más ezt nem mondhatja meg.

2017. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!