Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC Számítógép vásárlás előtt...

PC Számítógép vásárlás előtt állok. Kérhetnék tanácsokat?

Figyelt kérdés

Számítógép vásárlása előtt állok. Böngészésre, viszont játékra is használnám. GTA V szintű játék elfusson rajta, ne akadozzon, meg hasonlók.

Nem tudom, hogyan lenne érdemes. Megvenni egy komplett gépet, vagy összerakni alkatrészekből, mert a gépházam megvan.

Max 120 ezer Forint áll rendelkezésre.


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. okt. 30. 19:33
 1/4 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Ennyiből nem sokra futja, de egy jobb AMD konfig megvan belőle, vagy régebbi Intel.

Videokártyára rá kel szánni legalább 30.000 forintot, nagyjából a memória is ennyi, típustól függően.

AMD-nél legalább AM3-at válassz, Intelnél pedig 1366-ot. A 775, már eléggé elavulóban van.

Én alkatrészenként szoktam összerakni, nagyrészt használtan.

HDD-t viszont csak újonnan érdemes venni.

2016. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha használt szóba jöhet egész jó konfig kijön belőle.

25-30 körül van 2.-3. genes i5,

hozzá lap 15.

ddr3 ram 10k

50 körül van r9 380/gtx 960

tápot, hdd-t újonnan, összesen kb. 30k

2016. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tápegységet nézz elsőnek és arra ne sajnáld a pénzt!!!

aztán házat ami jól szellőzik és ne ragadjon be a meleg alaplapot majd procit és vga-t.

ram vinyó meg jöhet utolsó sorban.

2016. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát akkor csak is összerakásból.

Kész gépben akkor ne is gondolkozzak?

Ezt néztem még.


[link]

2016. okt. 31. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!