Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook hirdetés - a hirdetés...

Facebook hirdetés - a hirdetés pixel (ID) kódját kell beilleszteni a weboldal markup head részébe - de mi van, ha nincs weboldal?

Figyelt kérdés

Ma az irodában merült fel ez a probléma és nem én foglalkoztam vele, hanem egy kolléganőm - így nincs előttem most a gépen megnyitva, és csak általánosságban szeretnék egy választ.


Tehát a nonprofit cégünknek egy tevékenységét szeretnénk hirdetni a fb-on és nem szeretnénk, ha a fb hirdetésről a weboldalra jutnának az érdeklődők - hanem a kolléganőm kreált egy word doksit vagy képet erre a célra, oda kéne érkezzenek azok, akik rákattintanak a hirdetésre.

Ez lehetséges? Nem feltétel a fb hirdetéshez egy létező weboldal ezt tudom, de vajon akkor kell legyen helyett egy fb oldal?

Én basic html/css/js tudással értem, hogy hová kéne behelyezni ezt a kódot, de a kolléganőm azt mondta, hogy nem akarja a hirdetést a weboldalunkhoz kötni. Egyébként az IT srác majd megoldja a problémát meg amúgy is ő a weboldal "karbantartója" csak őt délután már nem tudtuk elérni és engem nagyon érdekel a dolog.


Ja fontos: ugyebár 3 opcióból lehetett választani a id pixel beírásnál: 1) shopify, stb profil nyitás (ez valamiért le lett szavazva, pedig szerintem ez lett volna a legegyszerűbb 2) behelyezed a kódot te magadnak (ezt választottuk, hehehe) 3) IT megcsinálja neked (ez nem jött össze, mert a cég IT-s embere nem vette fel)


2017. okt. 12. 22:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!