Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kötelező új szerződést kötni...

Kötelező új szerződést kötni a telekommal, és rákapcsolódni az új és gyorsabb hálózatra?

Figyelt kérdés

Megpróbálom vázolni röviden: vagy két hete házalt a környéken egy telekomos, elmondta hogy hálózatot fejlesztettek a mi településünkön is, és hogy új díjcsomagot tudni ajánlani. Nekem pont jó így ahogy most van, ráadásul az új csomag drágább lett volna, így mondtam, hogy nem.

Egy két napja viszont hívogat egy másik telekomos, hadarva beszél és úgy említi ezt az átállást, (konkrétan elhangzott a szó), hogy kötelező. Viszont sehol a számlákon nem találtam ilyesmit, hogy új szerződést kellene kötnöm, és a honlapjukon sem szerepel ilyesmi.

Avagy a kérdés/kérés röviden: tessenek megnyugtatni, hogy a második emberke nyomulós üzletkötő és maradhat minden így ahogy van, vagy tessenek kiábrándítani a laikus számára is logikus érvekkel, hogy a régi hálózat megszűnik, és fél kell csatlakozni a drágább újra (vagy kiszállni a cirkuszból és átmenni egy másik szolgáltatóhoz).



2017. okt. 12. 22:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kicsit elcsúszott a dolog a sok mérgelődésem közepette, de akkor összefoglalva: digitalizálva lett a hálózat már nyár közepén, kötöttünk is új szerződést, amiben benne van a net+telefon. Ezért nem is értettem, mit "fejlesztettek" már megint. Azt hittem azt oldották meg valahogy, hogy akkor is lesz telefon, ha nincs áram, de ugye semmi ilyesmiről nincs szó, erre a digitális izére gondoltak ők is a fejlés alatt, csak ugye nagyon szeretnék ha lenne tőlük tv előfizetésünk is, ezért az ügynök trükközött egy kicsit. Azóta nem is keresett szerencsére, lehet meglett a havi kvótája azóta. :D

Illetve, csak úgy mellékesen: Észrevettem náluk, hogy nem minden infó jut el minden dolgozóhoz. A három éve halott anyámat is keresik úgy félévente, pedig három éve akkor rögtön átírattam a nevemre mindent. Ha a három évvel ezelőtti dolgokat nem sikerült eddig feldolgozniuk, ezen a 3 hónapon már nem kellene annyira csodálkoznom. :D

2017. okt. 17. 13:02
 12/12 anonim válasza:
Azon azért érdemes elgondolkodnod, hogy minél több szolgáltatást veszel egy szolgáltatótól igénybe annál kedvezőbb a díj! A legdrágább megoldás ha a 3 szolgáltatás 3 felé van...
2017. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!