Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassú az XBOX 360 Slim...

Miért lassú az XBOX 360 Slim konzolom az Internet miatt?

Figyelt kérdés
Már 1 éve Internetezek az XBOX-on. De most valamiért nagyon lassan tölt be a konzol az internet miatt. Megpróbálkoztam ki kapcsolni az internetet,és gyorsabb lett a konzolom. De nagy élményt nyújt az XBOX LIVE és ezért szeretném használni a netet. Valahogy meg lehet oldani ezt a hibát? 6-7 éves a konzolom, XBOX 360 Slim,fekete

2017. okt. 14. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így furcsa. A net miatt nem kéne lassabbnak lennie.
2017. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig ha kikapcsolom a netet akkor gyorsabb. Vagy az lehet,hogy már régi a konzolom,hogy ezt csinálja? Meg mikor bekapcsolom elkezd hangosan zúgni.
2017. okt. 14. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Meg kéne nézetni egy szervízzel, talán újra kéne pasztázni. Lehet túlmelegszik, az is okozhat furcsa dolgokat.
2017. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont furcsa, ha nincs net akkor meg jó. Kábelel van rákötve vagy wifivel?
2017. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Wifi
2017. okt. 14. 20:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Újratelepítéssel megoldható?
2017. okt. 14. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet, hogy tölt le valamit a háttérben? Olvastam, hogy a lassíthatja. Ezt a leírást találtam róla: [link]
2017. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!