Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó lenne ez a proci esetleg...

Termer kérdése:

Jó lenne ez a proci esetleg másikat? Milyen Processzort (CPU) -t válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok olyan kérdésem lenen , hogy esetleg tudnátok e jó processzort ajánlani mondjuk egy olyan 35k körüli árban?

Jelenleg ezt a processzort találtam és azt is szeretném megkérdezni hogy esetleg ez jó lenne e?


Játékokra kell a processzor , és hát hogy milyenre , solo single gamek re és MMORPG-k re is!



2017. okt. 14. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik?
2017. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja bocsi elfelejtettem linkelni , Ez lenne az :


[link]

2017. okt. 14. 23:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg milyen alaplapod van?

Ha új gépet akarsz építeni, akkor már van sokkal jobb is ezen az áron

2017. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az alaplapod támogatja a procit és jó áron be tudod szerezni akkor nem rossz. Viszont ha újonnan akarod megvenni és még alaplapod sincs amibe bele tudnád tenni akkor inkább ne ezt válaszd. Intel oldalról bármivel jobban járnál, ha mag AMD mellett döntenél akkor meg ott vannak a Ryzenek. Nagyon jól sikerült széria lett.
2017. okt. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát Alaplapot is valószínűleg vennem kell szóval nem muszáj pont ezt a fajtát csak példának írtam , ahogy mondtam egy 35 k körüli árért keresek!
2017. okt. 15. 08:33
 6/10 A kérdező kommentje:
[link] Esetleg erről mi a vélemény , de ha ebben az ár kategoriában tudtok jobbat ajánlani akkor azt választanám :P
2017. okt. 15. 09:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez is elég régi. Használtan mondjuk ha jó áron van alaplapod is van hozzá, vagy azt is olcsón tudnál szerezni akkor talán jó.

Amúgy esetleg ezt is meg lehetne nézni


[link]


Vagy ez:

[link]


Esetleg leírhatod, hogy mid van most. Talán lehet ajánlani olyat is ami belemegy a lapodba.

2017. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát 1155 ős foglalatom van , es hát most egy intel pentium g2130 am van ami egy nagyon gyenge processzor szerintem szóval ennél szinte bármi jobb lehet , de ha már veszek akkor olyat vennék ami maradandó is valamennyire :)
2017. okt. 15. 09:52
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és ugye amit utoljara linkeltem az az alaplapomba is jo lenne , emelett hat nemtudom nagy baj hogyha nem 14nm es hanem 22 a gyártási technologia ?
2017. okt. 15. 09:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő lehet még az a proci is.
2017. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!