Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fekete Monitor, Elindult...

David99 kérdése:

Fekete Monitor, Elindult BIOS, Windows Indításkezelő?

Figyelt kérdés

Tegnap este film nézés közben váratlanul befagyott a gép.

A hang is megakadt ami folytonosan ismételte az utolsó századmásodpercet, tehát csak egy "zúgást" lehetett hallani.

1 hete cseréltem benne videókártyát,mert az előző becsíkozódva bedobta a törülközőt. A gép első újraindításnál elindult ugyan, minden venti felpörgött, de a monitoron lévő kép nem töltött be. Ma elindításkor ugyanez történt. Aztán bekapcsolás közben kiszedtem a benne lévő lemezt, majd visszahúzta a DVD meghajtó a lemeztárolót és betöltött a BIOS. Majd jelezte hogy csökkentett vagy normál módon tudom elindítani a windowst. Kijelöltem a normál indítást, elkezdett tölteni majd megint sötét képernyő. Kikapcsolás után újra ugyanaz mint az előtte levő nap, sem BIOS se semmi. Azonban mindig sípolt. De csak egyet, egy rövidet. volt mikor egy rövidet majd felpörgött a venti és utána egy rövidet. Kicseréltem a Videókártyát. Első indításnál rengeteget sípolt röviden nem tudtam számolni. Majd ismét elindítottam és most betöltött,de egyszerűen fogalmam sincs mi lehet a baj, de nem tartom valószínűnek hogy az ezelőtti 1 hetes videókártyával volna baj,mikor legelőször ezzel is szenvedett. Köszönöm a későbbiekben a segítséget :)



2017. okt. 16. 16:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!