Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gta 5 Pc? Grafika probléma?

Gta 5 Pc? Grafika probléma?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ha Teljes képernyővel játszok rosszabb a grafika mintha kisebb ablakos modba játszok? gépemmel semmi gond lazán viszi ha valaki ilyesmire gondol. :)

2017. okt. 17. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz a felbontás
2017. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1366x768 a legnagyobb felbontás csak és nekem 1920x1080 kéne :/
2017. okt. 18. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg azért nem tudod feljebb venni a játékba a felbontást mert csak akkora monitorod van a másik dolog meg az ,hogy miért mindenki olyan full HD függő már egy 1366x768-as felbontású játékból is ki lehet hozni szebbet ha jók a beálítások az 1600x900 az meg már tökéletes és ólcsobban meg úszod mint géppel mint monitorral persze 40-50 ezerért egy full hd-s monitor még nem drága de akkor is ,a te géped jól viszi elvileg a gta 5-öt azt utána meg ki derűlne ,hogy van a gépedben egy Radeon r7 240 vagy egy GT 630 ,procit már azért nem is írok mert egy gépen amin gta 5-znek Celeron G1620 és az már valamilyen szinten elég ujabb játékokhoz is ,és 1600x900 felbontású game-hoz elég egy GTX 660 Ti vga ,gta 5-zni meg aztán még egy GTX 465-el is fogsz full hd-hoz pedig kel GTX 1050 ti maga a vga 50.000 forint mondjuk még talán a gta 5 sima 1050-en is elfutna high-ten de akkor is !


Ha meg nem a monitor lenne a gond akkor én nem tudom mi de itt van 2 monitor ha van pénzed akkor vedd meg természetesen én azt ajánlanám ,hogy ne legyél FHD függö és vedd az olcsobikat de ha full hd-ért még az életed is áldoznád akkor nyílván a a FHD-sat vedd :D!


[link]



[link]

2017. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom, hogy későn írok, de az lehetett a probléma, hogy a monitorod nem tudott nagyobb felbontást, vagy nem volt rendesen fel telepítve a videókártya.
2019. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!