Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Freemailban kapott táblázatot,...

Freemailban kapott táblázatot, milyen formátumban tudom szekeszthetővé tenni ugyhogy a táblázat sorait egyenként tudjam másolni egy exel táblába?

Figyelt kérdés
Nagy vagyok képzett szakember, ezért kérném a segitséget.
2017. okt. 18. 08:20
 1/3 Dongaben ***** válasza:
Ha "képként" küldték, akkor nem fog menni. (Esetleg valamilyen OCR programmal szöveggé lehet alakítani, de ezek sosem pontosak...) Minden más esetben kijelölhető, és másolható az adott sor.
2017. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
A Freemail önmagában nem mond semmit, belefér, hogy kép, formázatlan szöveg, vagy mellékelt dokumentum (esetleg akár kész Excel-tábla) legyen. Ezek közül a kép az igazán problémás, mert valóban OCR-program használatát igényli, az egyszerű szöveg már táblázattá alakítható az Office-ban, a táblázatok meg emlékeim szerint egészben bemásolhatók az Excelbe. Erről pontosabbat az mondhat, aki MS-Officet használ, LibreOfficeban mindenesetre problémátlan.
2017. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos képként kaptam.
2017. okt. 18. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!