Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor ma bekapcsoltam a...

Amikor ma bekapcsoltam a laptopomat beugrott egy ablak amiben ez volt írva: Windows licence hamarosan lejár. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Amit ír.

Csak próbaverziós Windows volt fönn, hamarosan lejár a kipróbálási időszak.

2017. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
AZT !
2017. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

van, hogy felrakod az eredeti windowst, amit te vettél legálisan, akkor azt regisztrálni kell. régebben volt ez főleg, amikor nem volt annyira elterjedt az internet.

biztos, hogy van ott valami "katt ide a regisztráláshoz" és csak ki kell tölteni valami adatlapot, esetleg beírni a "CD Key-t" amit kaptál a vásárlásnál.

Ha pedig nem legális, akkor kell keresned valami feltörőt vagy CD key generátort.

2017. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy számítástechnikai boltban vásároltam a laptopomat. Ugye kiválasztottam milyet szeretnék és az eladó megrendelte majd miután megjött kifizettem neki és ja. :)
2017. okt. 23. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza ugyanoda.
2017. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy bolti Windows, pl. ilyet tesznek fel: Windows 10 Enterprise. Ezzel nem kapsz rendszergazdai jogosultságot, frissitése sincs. Kiállítási darabokra telepítik, ha ilyet veszel meg, le kell törölni és valódi Windows 10 Home-t telepíteni. Szervízben olcsón megoldják.
2017. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2017. okt. 23. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!