Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezzel a felugró ablakkal mit...

Ezzel a felugró ablakkal mit kezdjek?

Figyelt kérdés

[link]


Windows 7 van a gépemen.Az asztalon jobbra lenn jelenik meg.

Eltávolítás- (NO)-ra eltűnik.Más minden OK.

Informatikából O vagyok!

Idős felhasználó vagyok.

Kérem a segítségeteket.

Holnap /1O.hó 24.én tudok belépni!/

Üdv: old boy



2017. okt. 23. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Startmwnü futtatásba írde be appwiz.cpl majd nyomj entert aztán Uninstall minden ilyen driveragent kontráncot.

Meg ha látsz Toolbárokat azokat is amiket nem teccik, hogy ott van meg amik olyan szoftverek amiket nem használsz

2017. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

file:///C:/Users/Oldboy/Desktop/2017.10.23.%C3%BAjraindit%C3%A1s%20ut%C3%A1n.png

Az a helyzet,hogy ez nincs a programok között! Legalább is én nem találom? Különben a gép szuperül működik,csak néha felugrik DriverAgent.

( elnézést tök hülye vagyok informatikából!)

2017. okt. 24. 10:10
 3/8 A kérdező kommentje:

Talán újból próbálóm!!

[link]

2017. okt. 24. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:

a felugró kis ablak bal alsó sarkában van az "Ignore updates for this device" [Ennél az eszköznél figyelmen kívül hagyni] opció, azt kapcsold be, akkor remélhetőleg nem zavar többet ezzel az üzenettel.

Egyébként a legjobb lenne tényleg kikapcsolni a DriverAgent programot. Nem adnak ki minden nap frissítést a driverekhez, hogy folyamatosan fusson egy ilyen figyelő program.

2017. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves kgnemeth !

Ha jól értem az "Ignore updates f.t.device" melletti bal oldali kockára klikk ?

Amint megjelenik, próba!

Jelezni fogom!

Köszi :))))

2017. okt. 24. 15:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos most (20:04 perc) kor felbukkant ismét DriverAgent :(
2017. okt. 24. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, megjelent, mert egy másik eszköznél is talált driver frissítést.

Megint pipáld be a rubrikát a sarokban. és OK.

Legegyszerűbb lenne leállítani a programot és törölni a gépről, mert van kb 30 hardver eszköz, amikhez állandóan keresi a frissítéseket.

2017. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
le kell takarítani az ilyen mocsadék programokat mert ez több kárt okoz mint hasznot! lehet valami vérpistike próbálta valamikor ezzel felvarázsolni a drivereket.. kupánvágást neki a nevemben is aki "pontratette" a géped 😁 minden géphez be lehet szerezni a drivert csak tudni kell hogyan miért és mit csinál a ember..
2017. okt. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!