Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlen formáztam a pendrive-...

Véletlen formáztam a pendrive-om. Vissza lehet valahogy állítani?

Figyelt kérdés

Már neten csomó mindent megnéztem ezzel kapcsolatban, vagy 5 különböző programmal próbáltam visszaállítani, de sajnos csak 6 darab dokumentumot tudtam megtalálni. (Word)

Amiből csak 3 hasznos mert a többi csak másolat...

Hová tűnhetett a többi? Miért nincsenek ott? Van rá esély hogy újra láthassam őket? Mert ha nem, akkor jobb ha

El is elkezdem újraírni azokat a beadandókat :/



2017. okt. 23. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Recuva?

Amúgy a visszaállítás csak akkor biztos, ha ugyanolyanra formázod, mint amilyen eredetileg volt. Ha más fájlrendszerre, vagy más klaszterméretre, akkor esélytelen.

És egy jótanács: legyen mindenről másolatod!!

2017. okt. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én rajzolni szoktam gépen, és volt olyan hogy egy nagyon menő munkám veszett el.

Tudod, az, amit nem tervezel, csak úgy "meg akar születni."


Nem mentettem le, csak egyszer - ami a munka elején történt, de azóta sok dolog változott, így haszontalan lett.


Hadd ne írjam le hogy mi történt.


Tanulság: egy mentés nem mentés, mindig legyen több másolatod az adott dologból.

Ha nagyon fontos, akkor több eszközön.


(volt már olyan, hogy egy naaagyon fontos iskolai beadandóm megtalálható volt a két laptopomon, az asztali gépen, a telefonomon és a nintendóimon. Az a cucc mentett meg a bukástól valamelyik évben.)

2017. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Recuvát is próbáltam.

Tudom, mindig szokott mentésem lenni 2 különböző onedrive fiókban is, a laptopomon, telefonomon és két pendrive-on is :(

A vicc hogy pont ma akartam mindegyiken frissíteni a dokumentumokat, csak egy ismerős beugrott hogy telepítsem újra a laptopját. Szóval leszedtem USB-re az op rendszert és utólag vettem észre hogy az az egyetlen másolataimat örző pendrive volt az ;(

Mire észrevettem csak a windows telepítő volt rajta. (Mert ugye automatikusan formázza mielőtt ráteszi)

2017. okt. 23. 23:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felülírta a régi fájlokat, akkor esélytelen.
2017. okt. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
ezek szerint nem csak formázva lett hanem felül is lett írva, szerintem felejtős inbentől kezdve a vissza állítás.
2017. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az hogy lehet hogy párat meg megtalált? Pont a legfrissebbeket, amiket legutóbb írtam.
2017. okt. 24. 13:53
 7/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Úgy hogy valószínűleg azok olyan területen voltak amit nem írt felül a windows.
2017. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!