Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy kintről hozott 2 TB....

Gerry55 kérdése:

Van egy kintről hozott 2 TB. Pendrive, ami eddig müködött szépen, majd egy áramszünet következtében most már 32 GB szabad területet jelez! Újra formáztam FAT 32-re de hiába! Hogy tudnám az eredeti 2TB visszaállítani?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egészen véletlenül nem találkoztál olyan jelenséggel, hogy eltűntek az adataid a pendrive-ról, amit azután másoltál rá, hogy 32GB adat volt már rá írva?


Szerintem átcsesztek téged, és a 2 TB valójában 32 GB.

2017. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

2 Terrabyte-os pendrive? Ne röhögtess...

FAT32 meg amúgy sem kezel ennnyi méretet, NTSF kell annak. Át lettél szépen verve.

2017. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

A 10 dolláros sz.r kínai pendrive-okról már írtunk párszor:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2017. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a neten rendeltem,hanem hollandiából hoztam,nyilván ettől még lehet Kinai!Ami a szépséghibája az hogy több mint 140 gigát már irtam rá semmi gond nem volt,ezt átmásoltam egy külső merev lemezre,gondolván egy helyen legyen az anyag,majd vol egy hirtelen áramszünet ezt követően irta már ki hogy szabad kapacitás 32 giga! Nincs jelentősége, ötlet hijján,mert akkor marad 32 giga, az árát igy is megérte a hazai viszonyokhoz képest!
2017. okt. 2. 15:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Mint már írtuk a másik kérdésben, itthon negyedmillió az ára, ha 100.000Ft-nál nem adtál érte többet akkor jó bolt volt. Gondolom 10.000 körül volt az ára, különben már vinnéd vissza garanciába...
2017. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Öreg!Én nem kioktató ledegradáló választ kértem,hanem ötletet.Mivel nincs,a kioktatásból kösz de nem kérek,egyébként meg a hazai 32 Gb árának is a töredékéért vettem,amire mint irtam már közel 140 Gigát kiirtam,majd másoltam át külső merev lemezre ,és ha csak 32 gigás marad,akkor sem fogok késbe dőlni,mert nem gondolom hogy 3-4 ezer forint körüli áron itthon 32 gigás pendrivet veszel!Mindezek ellenére semmitmondó válaszodat megköszönve maradok tisztelettel!
2017. okt. 8. 12:24
 7/12 anonim ***** válasza:

"Én nem kioktató ledegradáló választ kértem,hanem ötletet."


- Nincs ötlet. Egy hamis pendrive-ra nincs ötlet...


" nem gondolom hogy 3-4 ezer forint körüli áron itthon 32 gigás pendrivet veszel"


Akkor nem értem mit nem értesz. Veszel egy 2TB-osnak mondott pendrive-ot 4000Ft-ért és csodálkozol hogy nem működik.


És meg vagy sértődve hogy mi nem értjük hogy mit nem értesz. És meg vagy sértődve ha nem értjük hogy miért nem keresel rá a googleban és hogy elvárod hogy egy ilyen sz.r úgy működjön mit a negyedmilliós eredeti...


??????????

2017. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
32 gigaként kiválóan müködik,még azután is ,hogy 140 gigát már kiirtam rá majd átmásoltam egy külső merev lemezre! Pontosan 3,300 Ft-ban van egy müködő 32 gigás pendrive!A többi meg nekem fájjon ne neked!
2017. okt. 11. 17:21
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezuton tájékoztatlak,hogy az általad 4oo0 Ft-ra értékelt szar 2Tb pendrive a hirtelen fellépő áramszünet által okozott szektorhibák kijavitása után igaz 3 napba telt ujrafaormázva ismételten 1950 gigabájként müködik,és negyedmillióba sem került! Ennek ellenére is köszönöm a kioktató helyenként nyegle stílusu válaszaid. Üdvözlettel!
2017. okt. 11. 18:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismételten 2 TB? Ne szórakozz már! Hidd el nekem, hogy fizikai kétpelenség ennyi tranzisztort elhelyezni egy pendrive-ban. Ha nem hiszed el, utána ne siránkozz itt, hogy elvesztek az adatok.
2017. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!