Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eladásra került a gépem...

Eladásra került a gépem amikor nálam volt még működött de az új tulajnál nem indul el!?!?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem mi lehet a baj??


Szeretett pc-m eladásra került komolyabb vásarlása végett


A gépnek semmi baja nem volt hiszen mindennapi használatban volt nálam de, amikor az új "tulaj" elvitte egy táp cserét követöen nem történik semmi a bekapcsoláskor.


Pontosítva ez úgy nézett ki hogy a régi tápot kihúzgálta kiszerelte majd egy "vacsiúj" tápot helyezett be... viszont amikor próbálta elindítani a gépet a videókártya ventilátor megmozdult de nem forgott tovább és nem történt/történik semmi ... se csipogás se zúgás

A bekapcsoló LED FOLYANATOSAN VILÁGÍT HA ÁRAM ALATT VAN A TÁP.

A válaszokat előre is köszönöm és szép napot !



2017. okt. 24. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szar a táp.
2017. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha szar a táp akkor hogy kap áramot a gép hogy világítani tudjon a bekapcsoló LED ?? ..
2017. okt. 24. 10:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Én helyedben nem foglalkoznék már vele. Megbontotta a gépet, innentől nincs közöd hozzá. Magára vessen.

Persze ha a segítő szándék vezérel, akkor nem szóltam. :)

2017. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát elsősorban így voltam vele én is de egy 15 éves kis srácnak a faterja vette meg és a srácé lenne az első számítógépe ... és hát tudom magamról hogy mennyire vártam én is ez álltal szeretnék segíteni neki ..
2017. okt. 24. 10:30
 5/12 Gábor_79 ***** válasza:
Zárlatos lett valahol, valami.
2017. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy így látatlanba nem nagyon lehet mit mondani. ki tudja hogy mit hova dugott vagy nem dugott be apuci. :)
2017. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a régi táp megvan akkor próbáljátok meg azzal elindítani, egy konfigot leírnál, meg az új táp márkáját és teljesítményét?
2017. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

lehet rosszul lett bekötve

főleg ha a bekapcs gomb folyton világit, mert ugye annak pont nem kéne

lehet be illett amit össze dugdosott, de nem azt jelenti hogy annak ott a helye


meg egy kérdés, ha minden oké volt vele minek kellett hozzá nyúlni??

2017. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A leírás alapján elbarmolt valamit benne, ez már nem a te felelősséged
2017. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gábor_79 ***** válasza:
Egyébként egy "apuka" is lehet rosszindulatú. Lehet az sumákol valamit. Egyébként mit szeretne a kárvallott? Az egészet vissza vagy csak a töredékét?
2017. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!