Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vélemények erről a laptopról?

Vélemények erről a laptopról?

Figyelt kérdés
Az QILIVE 14W10-879426 típusú gépről kérdeznék, ha esetleg valakinek van ilyenje. Nem várok olyan sokat ebben az ár érték arányban, de tudjak vele dolgozni.

2017. okt. 26. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Ma délelőtt vettem egy Dell Latitude e6420-ast 45.000-ért.

Igaz, használt, de i5, meg 4G ram, meg 320 GB HDD, meg nem droid, de szerintem jobban jártam

2017. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Őszintén, használt gépet nem szívesen vennék.
2017. okt. 27. 14:50
 3/7 Göndör Bea válasza:
Szia! Nekem ilyenem van! Az auchanba vettük. Nem egy nagy szám. Nálunk van egy kis gond a wifi-vel. Van egy wifi router amire kapcsolódik a párom laptopja is plusz a telefonok,de amint én is bekapcsolom a gépet egyből elmegy a wifi. elég macerás.. Pedig nagyon örültem neki mikor megvettük. Bár azt még megjegyezném hogy a win10 elég szar. Na meg kevés a memóriája. Mi is vettünk hozzá egy memó.kártyát. Kérdés neked milyen munkához kell? :) További szép napot!
2017. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Leginkább írni, videókat szerkeszteni, prezentációk gyártása stb. Meg hát ugye a gyors net fontos.
2017. okt. 31. 19:43
 5/7 anonim válasza:

Pontosan ilyen notebookom van.


Nem mondom egy ütős gépnek, de nem olyan gyenge azért. Az Internet elmegy rajta elég rendesen, alapértelmezetten nagyon jól befogja.


Windows 10 Home x86 (32 bit) az alap OS rajta, ami angol, de bármikor újra lehet telepiteni, és fel lehet tenni Windows 10 Pro verziót is, frissiteni lehet az x64-esre is, mivel a processzor alapból x64 fogalatú, annyi, hogy Clean Install eléggé macerás, mivel az UFEI BOOT MENU nagyon komplikált, de egy hozzáértő simán megoldja.


A tárhely viszont nagyon kevés, naponta kell törölnöm a Temp-et, mindig, amelyik fájlt nem használom, le kell törölni, néha még azt is muszály, amit használok több memória érdekében, és eléggé lassitja a gépet is.


Az USB portok ahoz képest, hogy csak 2 van belőle, az még elég nagy pozitivum, hogy 3.0 sebességel ir.


Az akkumlátor elég sokáig birja, tölteni elég csak egy kis kevés ideig.


A Windows telepitésre visszatérve, hogy Windows 8.1 a minimum Windows amit tudsz még rendesen használni, mivel a Windows 7, és azelötti verziókat már nem támogatja a processzor drivere.


Gameplayről megy annyit, hogy nem ez lesz az álom Gamer PC, nem fogsz rajta PUBG-zni, de a régebbi COD verziók Medium beállitással 25-30 FPS-el simán megy.


A kijelző elég nagy, a billenytyüzet kényelmes, igaz, hogy nincsen hosszú ü, meg hosszú i, de attól még nem dől össze a világ. A Touchpad kényelmes, a hangszórók az árhoz képest elég jók, mikrofon minősége is meglehetősen jó, viszont a kamera minősége nagyon alul maradt. A súlya nagyon könnyü, 1 Kg sincsenm kényelmes.


Szerintem az árához képest megéri a notebook.

2018. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 linda8877 válasza:

Sziasztok

Én külső merevlemezt szeretnék hozzá venni. Az 1 Tb.-ot vajon elbírja?

2018. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 stevejones válasza:
Elbírja szerintem. Külső HDD vel egész jól használható. Akinek mincs extrém igénye (online sulizásra, home office-ra szolídabb szórakozásra kiváló)
2021. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!