Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy vegyek fel a rendes kézi...

Hogy vegyek fel a rendes kézi mikrofonommal hangot a gépemre?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek ezekhez, de ha van egy mikrofonom egy "Jack Mono Male 6.35mm" nevezetű csatlakozóval, akkor az jó a számítógépbe, ugye? (Még nincs itt, nem tudom kipróbálni)

Bedugom, odáig eljutok :D és hogyan tovább? Hogyan vegyem fel a hangot a gépre vele?


2017. okt. 28. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ehhez szükség legy egy 4,5 ös szűkitő jack re.

Azt, és mikit bedugod a piros jack aljzatba a gépen.

A windows hangbeállításokban ma felvétel résznél beállítod a mikrofont alapértelmezett felvevőként (ez opcionális, van amikor magától felismeri)

Gondolom windowsról van szó, így megnyitod a diktafont, és használod.

Amennyiben más célod is van a hanganyaggal, úgy letöltöd az ingyenes Audacityt, és azt használod.

2017. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4,5 = 3,5 bocs
2017. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Na majd valahogy megbirkózom vele :D
2017. okt. 28. 11:07
 5/5 A kérdező kommentje:

Vettem átalakítót, jó is, működik is, de a mikrofon nagyon halk, nem tudok vele hangot felvenni. :(

Nem a mikrofon hibás, kipróbáltam erősítőn és ott jól szól, de nem működik, ha átalakítóval dugom be a gépbe. Máshogy meg nem tudom ugye bedugni. mikor vettem az átalakítót, az eladó mondta is, hogy tuti nem fog működni a mikrofon, mert valami mágneses nemtudommi miatt csak akkor működik, ha nem átalakítóval dugom be.

2017. nov. 2. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!