Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az úgy működhet hogy én egy...

Az úgy működhet hogy én egy USB bemenetes fejhallgatót szeretnék venni csak én nem alaplapba beépített hangkártyával hanem usb hangkártyával rendelkezem amin csak jack csat. Van és ezért vennék mellé egy "aux-to-jack" kábelt?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 19:03
 1/3 elvenelder válasza:
Szerintem ha usb-s a fejhalgató akkor nem kell neki semmi mivel az usb porton kommunikál. Ha csak tápellátás miatt van rajta usb akkor kell lennie jack csatlakozásának is ( vagy valamien más csatlakozásnak), valószínűleg beépített erősítő van benne ehhez kell az usb-s tápellátás.
2017. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valószínüleg a tàpellátás a világításához kell (az usb hangkártya az a 7.1 kihasználására kell csak azon mint irtam jack van)
2017. okt. 31. 19:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert a gépemen van elég usb port sak 7.1es hangkártya nincs csak az usb-s
2017. okt. 31. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!