Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tipp, hogy mi baja lehet a...

Tipp, hogy mi baja lehet a számítógépemnek?

Figyelt kérdés

(Windows 7 op.rendszer, bár nem tudom ennek mennyi köze van ehhez)


Folyamatosan azt írja ki, hogy megtelt a C meghajtó, és, hogy szabadítsak fel rajta helyet. Eddig még oké is lenne, de már vagy 4 giga helyet felszabadítottam kisebb részletekben, de valahogy folyton feltölti... tehát eleinte kiírja, hogy van pl. 2 giga hely, legközelebb mikor ránézek már csak 1 giga, aztán 200 mb, végül már csak párszáz, vagy épp 0 kb. És ezt játssza velem folyton. Kitörlök pár dolgot, felszabadul valamennyi hely, aztán meg feltölti (?) és megint nyavalyog, hogy töröljek ki valamit, de már ráuntam, ha úgyis hiába.

Szóval szerintetek mi baja?



2017. okt. 31. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Az segitene ha leirnad a vinyo tipusat
2017. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ST1000DM 003-1SB10C
2017. okt. 31. 23:33
 3/9 Argloss ***** válasza:
100%
Valószínűleg semmi, csak Windows Update. Szabadíts fel vagy 20gb helyet, frissíts, aztán futtass egy lemezkarbantartót, amivel törlöd a régi frissítés fájljait stb.
2017. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Argloss ***** válasza:
100%
És ha már úgyis foglalkozol a géppel, egy vírus és kémprogramkeresőt is futtass...
2017. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem tényleg csak ennyi.


Tegnap este felszabadítottam kb. 11 giga helyet, most 6,5 gb szabad helyet jelez... De gondolom megy még ez lejjebb. :D

2017. nov. 1. 15:57
 6/9 A kérdező kommentje:
532 kilobyte....
2017. nov. 1. 18:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy az update szemetel, vagy vmi kémprogram lehet az (vagy mindkettő), a lényeg, hogy egy újratelepítés lehet nem ártana... Az a legegyszerűbb, mert ez így nem állapot azért.
2017. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 AntZ ***** válasza:
2017. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 AntZ ***** válasza:

Írd be futtatásba (windows gomb + R):

cleanmgr

Jelöld ki:

C:

majd rendszerfájlok törlése. Rakj mindenhova pipát, okézd le, majd fájlok törlése. Sokáig fog futni, de az eddigi update maradványokat is törölni fogja.

2017. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!