Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyobb processzort szeretnék...

Nagyobb processzort szeretnék a számítógépembe! És segítséget szeretnék! Hogy mekkora processzor menne bele? (A többi lent! )

Figyelt kérdés

Lenovo thinkcentre

A napokban tőltőttem le a ccleanert!És az azt irta hogy ilyen (tipusu a procim van ?!)

-Intel core 2 cpu e6320 1.830Ghz

-Q965/Q963 Express chipset family



Szóval szeretnék kérni válaszokat hogy mekkora az a processzor amit tudnék rakni bele! mi lenne a legnagyobb legjobb ár érték arányú processzor (lehetőleg újonnan)ami bele tudnék rakni !? ? ?


2017. nov. 7. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a processzort 10 éve dobták piacra, ami az informatikában nagyon hosszú időnek számít. Hasonló új processzort biztos nem fogsz találni, csak használt jöhet számításba. Hogy pontosan mely típusok, azt az alaplapod típusának ismeretében lehet megmondani.
2017. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én gondoltam mondjuk egy e8400ra!Az szerinted bele menne?

Még annyit tudok hogy valami "Intel Socket 775,gyártási technologia 45mm,L2 cache 4mb,

És még annyi hogy valaki tudna valami olyan programot ajánlani win10-re main megtudom nézni a processzoromnak tulajdonságait ? Még valami olyat hogy például milyen fajta vga menne bele ?! Ilyesmi program létezik ?

2017. nov. 7. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Még egyszer mondom, az alaplap típusa kellene. Valamilyen tesztprogrammal nézd meg. Ha ez egy gyárilag összerakott gép, előfordulhat, hogy egyáltalán nem lehet bele videókártyát tenni. Ehhez ki kell nyitni a házat, és ellenőrizni az alaplapot.
2017. nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És annak a teszt programja micsoda?Vagyis mi a neve ? ? És az hova van írva?

Egyébként egy lenovo a52 tipusu számítógép

(bocs de nem értek annyira a számítógépekhez !Szóval ha lehet szájbarágósan szeretném kérni ! :)

2017. nov. 7. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl. Aida64
2017. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha ezt valamilyen szinten játékra akarod használni akkor egy quadro 9550 vagy q 9650 -es procit kellene bele tenned legalább a chipset leírásod alapján támogatja .
2017. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

quadro 9550 bocs rosszul írtam.

core 2 quad q 9550.

2017. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!