Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az én hibám, hogy hibás lett...

Az én hibám, hogy hibás lett a telefonja?

Figyelt kérdés
Hétfőn véletlen kiütöttem egy osztálytársam kezéből a telefonját, aznap még működött, kedden még működött és mától(szerdától) pedig a billentyűzetén az R betűvel egy vonalba függőlegesen nem érzékel a telefonja. (azt mondta hogy kedden este lerakta a telefont a gépházra majd reggel már nem érzékelt (mondjuk szerintem ha eltörik a lábad nem 2 nap múlva kezd fájni)) ha lehet indokot is kérnék hogy miért lehet hibás az én hibám, vagy semmi közöm hozzá?

2017. nov. 8. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért vigyázhatnál,nem értem,hogy lehet véletlen kiütni egy telefont egy másik ember kezéből..
2017. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"az én hibám, vagy semmi közöm hozzá?"

Ezt így látatlanban nem lehet biztosra megmondani, de talán még a szervízes is csak valószínűséget tudna mondani.

Ha ott rögtön elromlott volna, akkor tiszta ügy, de így utólag ezt nehéz bizonyítani, akár neki, akár neked. Nem akarok rosszat feltételezni, de elvileg azt is megtehette, hogy két napig a falhoz csapkodta, hogy vetessen veled egy újat.

2017. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy még van a telefonon garancia, még nem vitte vissza, és ki akarja fizettetni a még meg nem állapított kárt.
2017. nov. 8. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk kedden még használta a telefont pl. sms-re, FB bejegyzéshez, stb., azt aránylag könnyű bizonyítani.
2017. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedden facebook csoportba írt C-vel szót, a C azon a csíkon van ami most nem működik.
2017. nov. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!