FREEMAIL JELSZÓ?

Figyelt kérdés
Freemai-nél ha el volt mentve a jelszóm a böngészőben, írja is, hogy mi volt az, és emlékszem is rá, valamint heti rendszerességgel jártam fel, akkor most miért van az, hogy helytelen jelszót dob a képembe? Az info@freemail.hu meg nem válaszol erre? Akkor mi a teendő ilyenkor? . Kinek/Hova tudok ez ügyben írni, hogy dobjanak 1 új jelszót de gyorsan.

2017. nov. 11. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán valaki más is használta a géped, belépett, és viccből megváltoztatta a jelszót. Mást nem nagyon tudok elképzelni. Ha megadtál egy másik címet, akkor oda küldenek új jelszót, ha kérsz.
2017. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A belépőoldalon az Elfelejtett jelszó linkre kell kattintani.
2017. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Más nem használja a gépemet, illetve az elfelejtett jelszó sem segít ez ügyben, hiszen tudom a jelszavamat...
2017. nov. 11. 13:50
 4/10 A kérdező kommentje:
Adtam meg másik címet amire kértem új jelszót csak választ nem kaptam eddig :/
2017. nov. 11. 13:51
 5/10 belapus ***** válasza:

Néhány napja fura élményem volt a Freemaillel.Alapesetben a @ előtti név-jelszó párossal tudok belépni, de akkor kétszer is visszadobott a belépő oldalra ( elsőre elírhattam, de szinte biztos, hogy másodjára már jó adatokat adtam meg ).

Végül harmadjára - a teljes név-jelszó párossal beengedett.

Úgy vélem valamifajta "gikszer" ( vagy újítás ) lehetett a levelezővel, mert azóta megint elég az alap módszer.

Biztos, ami biztos, jelszót változtattam.

2017. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
óó értem, megpróbálkozom akkor úgy belépni, csak nem értem miért nem válaszol a support :/
2017. nov. 11. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanezzel a problémával küzdök lassan 3 éve... :)
2017. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: Én már a második-harmadik alkalommal otthagytam volna a francba, és váltottam volna Gmailre.

Komolyan, miért kínlódtok még mindig ezzel a romhalmazzal?

2017. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 már vagy 3 éve csakis gmailt használok.
2017. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi gyerekek, megnyugodtam, engem is visszadobál ma a főoldalra.
2017. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!