Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linuxban (debian alatt)...

Linuxban (debian alatt) hogyan oldhatom meg, hogy két bluetooth perifériát csatlakoztatok két egymástól független usb bluetooth adóra?

Figyelt kérdés
az egér darabosan mozog és néha beakad görgetés üzemmódban ha vezeték nélküli billentyűzet is van a képben, de nem tudom elkülöníteni az adókat és rácsatlakoztatni külön-külön a perifériákat, hogy úgymond minkét perifériának saját adójra legyen.

2017. nov. 11. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha wifi egeret és billentyűzetet vennél? Az nem lenne ennyire problémás és elég olcsó is.
2017. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tom Benko ***** válasza:

HUP.hu

Stackoverflow.com

2017. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. már megvan a fix bevált perifériám, nem szeretném a polcra rakni és venni helyette egy wifi verziót...

2. hupon se nem vagyok se semmit nem találtam, stackoverlowso 0 pontos válaszok in medias res használhatatlan beszélgetések vannak, linuxquestions.org-on semmi, superuseren semmi és után írtam ide ki.

kösz a segítséget :D

2017. nov. 25. 08:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy pár éve linuxozom már, de ennyire még én sem értek hozzá, azaz igazság.
2017. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez segít-e:

[link]

Ahogy látom, a szükséges csomagok az alap Debian-ból valók, nem Ubuntu.

2017. nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tom Benko ***** válasza:
Talán akkor megkérdeznéd, banyek...
2017. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

épp azt csinálom....


szóval bluetoothctl.

van két controller. az egyik szépen megtalálja az egyik ezközt, párosodnak, minden. utána váltok a másik kontrollerre, és azzal nem tudok scannelni, szóval meg sem találja az eszközt. ennek ellenére szerintem hamarosan vagy megoldom és akkor majd posztolom az eredményt =)

2017. nov. 26. 12:15
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
A két említett portálon kérdezd meg, szerintem hamarbb célba érsz.
2017. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!