Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szoftverfrissítések?

Szoftverfrissítések?

Figyelt kérdés

Windows 7 gépemen újraindításkor:"Új redeon szoftverfrissítések állnak rendelkezésre" - jelenik meg.

Ezt soha nem frissítettem.

Annyit szintén látok,hogy a Sophos Home naponta frissít!

Minden működik.Műveletközpont:Nincsenek problémák.Ennyi.

Mivel idős és csak felhasználó! vagyok ezért kérek elnézést,ha bugyuta a kérdésem...



2017. nov. 14. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan frissítsen! Nem lesz belőle semmi probléma! Ellenben lassacskán át kell majd állni a win10-re.
2017. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz a választ.

Kérdezném? - a >redeon< mit csinál a gépemen? -elnézést!

Jelen pillanatban a másik PC.-men Windows XP-t használok (no frissítések)- és ragyogóan működik!

Nem akarok a gépembe belenyúlni -ezért a kérdés.

(böngészés,levelezés-re használom csak!)

Kösz, ha erre is valaki válaszol :-))

2017. nov. 14. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:

A videokártya driver akar frissülni. Annyira nem kell túlizgulni a dolgot, átlagfelhasználásban nem nagyon lehet észrevenni különbséget. A Windows XP is ezért működik még jól, bár arra már sok böngésző és vírusírtó sem kap frissítést így egyre jobban érezni majd a hibákat és persze biztonsági szempontból sem a legjobb.

Win10 szerintem még ráér, jó a Win7. (Mondom ezt W10 felhasználóként)

2017. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tömör, érthető választ.

Valóban,csak alapvető dolgokra használom a gépet.Ezért is tettem fel a kérdést..

Üdv/:)

2017. nov. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!